Koalice KDU-ČSL a Zelených v Příbrami

Zdroj článku

2010-08-23 07:17:02 | Reklamní článek: Koalice KDÚ-ČSL a Zelených

Dne 9.8.2010 byla zaregistrována Koalice KDU-ČSL a Zelených v Příbrami, která se bude v říjnových komunálních volbách ucházet o místa v městském zastupitelstvu. Lídrem koalice a kandidátkou na starostku města je podnikatelka Ing. Alena Šálová (Strana zelených). Na druhém místě kandiduje bývalý starosta města a v současné době projektový manažer Mgr. Josef Vacek (KDU-ČSL) a první trojku uzavírá finanční poradce Marie Kubová (KDU-ČSL).

Koalice KDU-ČSL a Zelených v Příbrami se znepokojením sleduje skutečnost, že se vedení města v poslední době uzavírá názorům občanů a prosazuje rozhodnutí, jejichž užitek je pro město z dlouhodobého hlediska diskutabilní. Modelovým příkladem je problematické rozhodnutí o budoucnosti území pro plánovanou stavbu skládky TKO Bytíz. V případě volebního úspěchu provedeme revizi všech doposud provedených právních kroků a podle možností vyhlásíme transparentní výběrové řízení na strategického partnera při výstavbě skládky.

Ing. Alena Šálová

Neúcta k osobním právům druhých a sprejerismus jsou v současné době v Příbrami spojené nádoby. Není možné, aby jedna subkultura trvale znepříjemňovala život většině. V boji proti sprejerům budeme prosazovat nulovou toleranci a zařadíme ji mezi priority v práci městské policie.

Mgr. Josef Vacek

Prosadíme do městského rozpočtu projekt dotací na boj proti sprejerům, s cílem přispět finančními prostředky jednak na preventivní ochranu domů soukromých vlastníků a domů v majetku společenství vlastníků na území města Příbram a jednak na odstraňování graffiti napadených domů.

Marie Kubová

Vnímáme názory příbramské veřejnosti o nedostatečné diskusi nad plánovanou rekonstrukcí Náměstí T.G.M. v Příbrami I. Naše koalice bude prosazovat oponentní společenskou a odbornou diskusi nad jeho budoucím využitím a zlepšením jeho společenské funkce.

Aktivně se chceme zúčastnit předvolebních besed s občany a představit náš volební program „Měšťanská cesta“.

Koalice KDU-ČSL a Zelených v Příbrami

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):


*

Back to Top

Bad Behavior has blocked 2320 access attempts in the last 7 days.